Profesyonel Fermuar Üreticisi ve Tedarikçisi

 • ZIPHOO, en profesyonel fermuar üreticilerinden biridir. Farklı amaçlar için ve farklı malzemelerden yapılmış geniş bir fermuar yelpazesi üretiyoruz: metal, naylon, plastik ve sürgü gibi komple metal aksesuarlar. Ürünlerimizin tümü her türlü giysi için harikadır ve zamanla dirençlidir, bu nedenle rahatsız edici fermuarları sürekli değiştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Çok profesyonel bir fermuar tedarikçisi olduğumuza inanın!

  Bu sektördeki engin deneyimimiz nedeniyle, farklı boyut, tip, diş, renk ve desenlere sahip her türden çok çeşitli benzersiz fermuarlar sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun fermuarı seçin. Çok çeşitli tatlar bulacaksınız.


  Diş tipi: simetrik tip, standart tip, Y tipi, kare tip, vb.

  Fiş tipi: kapalı metal fermuar, çift sürgü ile açık metal fermuar, çift sürgü ile kapalı metal fermuar, ayrılabilir fermuar

  Malzemeler: Naylon, Plastik, Alüminyum, Bronz, Pirinç, Nikel vb.


  Ayrıca özelleştirilmiş uzunluk hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, seçmeniz için çeşitli renkli yüzey işleme işlemleri de sağlıyoruz.  Bize Ulaşın

 • Naylon fermuar

 • Sık sık aşınma ve yıpranma nedeniyle fermuarlarınızda sorun mu yaşıyorsunuz? ZIPHOO, uzun süre dayanacak şekilde üretilmiş en iyi naylon fermuarları sunar. Naylon fermuar dişleri naylondan yapılmıştır. Bu fermuarları kullanmanın faydaları neler ve nasıl farklılar diye merak ediyor olabilirsiniz. Hiç de pahalı değiller ve bu fermuarlar çeşitli amaçlar için uzun. Hangi ürünü seçeceğinizden emin değilseniz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu fermuarlar genellikle çantalarda, spor giyimde, yatak takımlarında ve çadırlarda kullanılmaktadır. Bu malzemenin güzelliği, birçok kapsamlı kalite testinden geçmiş olmasıdır, bu nedenle, onu aldığınızda yüksek kaliteli bir ürün aldığınıza emin olabilirsiniz.
 • Metal fermuar

 • Metal fermuarlar, farklı metal malzemelerden yapılmış ve yaygın olarak kullanılan dişli fermuarlardır. Metal fermuar çeşitleri arasında pirinç metal fermuar, okside pirinç metal fermuar, pirinç kalaylı metal fermuar, alpaka metal fermuar, alpaka nikel oksit metal fermuar, bakır metal fermuar ve alüminyum metal fermuar seçenekleri bulunmaktadır. Metal fermuar çeşitleri diş genişliğine göre değişmektedir. Metal fermuarlar özellikle taş yıkamaya ve asitle yıkamaya karşı dayanıklıdır. Bu özelliğine göre metal fermuarlar kot pantolon, deri, spor giyim ve diğer alanlarda tercih edilmektedir.
 • Plastik fermuar

 • ZIPHOO, birçok yüksek kaliteli fermuar türü sunar. Son birkaç yılda çok fazla bilgi ve deneyim kazandık, bu nedenle çeşitli amaçlar için hem esnek hem de güçlü olan en yüksek kalitede fermuarların nasıl üretileceğini tam olarak biliyoruz. Optimum güvenlik ve esnekliğin en çok gerekli olduğu birçok aşırı iç ve dış mekan aktivitesi veya operasyon için kullanabilirsiniz.
  Plastik ceket fermuarları hafif ve esnektir ve uyumlu diş, kayış ve çektirme renklerinde gelir. Bölünmüş fermuarlar veya bölünmüş fermuarlar olarak da bilinen sandviç fermuarlar, fermuar kayışının kenarlarının tamamen ayrılabilmesi için alttan ayrılır. Montlar, ceketler, sweatshirt'ler ve ayrı bir öğeye sahip herhangi bir proje için mükemmeldirler. Plastik fermuarlar outdoor, spor ve gündelik giyim için mükemmel bir seçimdir. Tek sürgü ile tek yönlü fermuarlar, iki sürgü ile iki yönlü fermuarlar ve fermuarın her iki tarafında sürgüler bulunan tersine çevrilebilir fermuarlar arasından seçim yapın. Kalıplanmış plastik fermuarlar, projeniz için mükemmel fermuarı bulabilmeniz için çeşitli diş boyutları ve uzunluklarında mevcuttur.
 • özel fermuar

 • En popüler fermuarlardan belirli teknik özelliklere sahip diğerlerine. Seçtiğiniz için yangın fermuarları, su geçirmez fermuarlar, yansıtıcı fermuarlar, ters fermuarlar ve diğer özel fermuarlar sağlıyoruz. Yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarla çok çeşitli özel fermuarlarımız var. Yıllar boyunca birçok ürün ve proje üzerinde çalıştık. Bu nedenle, her giysi veya ürün için güçlü ve esnek fermuarların nasıl üretileceği konusunda zengin bir deneyim biriktirdik. Ayrıca müşterilerimizle olan iyi ilişkimizi gerçekten takdir ediyoruz ve sizin için en iyi çözümü bularak sizi destekliyoruz.

Contact us